Tvorba Eshopů

Vytváříme moderní a kvalitně zpracované eshopy za velmi přijatelné ceny. V našich eshopech naleznete většinu pokročilých funkcí, které konkurence často nabízí za příplatek nebo jen v dražších provedeních, u kterých se ovšem ceny pohybují na hranici až čtyřiceti tisíc.

 

Při samotné realizaci dbáme na originalitu a kvalitu grafického designu, který hraje roli především při prvním okamžiku návštěvy novým zákazníkem. Pokud zákazníka Váš eshop upoutá a dodá mu dojem profesionálnosti a solidnosti, je větší pravděpodobnost, že se u Vás na chvíli zdrží a následně uskuteční i nákup. Samozřejmostí je propracovaná SEO optimalizace, která vám zajistí výborné výsledky ve vyhledávačích a napojení na nejpoužívanější prodejní servery jako je Heureka.cz a Zboží.cz. 


Přehled funkcí eshopu  Nákup s registrací i bez registrace 
  Neomezený počet kategorií a produktů
  Možnost nastavení výběru dostupných variant zboží za příplatky či slevy 
  Skladový systém, statistiky prodeje, tisk faktur
  Slevové kupóny, dárkové poukazy, bonusové body
  Recenze uživatelů, partnerský program 
  Odesílání novinek/emailů předdefinovaným skupinám zákazníků
  Zobrazení doporučeného zboží, nejprodávanějšího zboží, posledního zakoupeného zboží 
  Export/Import zboží, cen a kategorií
  Propojení se servery Heureka.cz a Zboží.cz
  SlideShow modul s mnoha efekty a obsáhlým nastavením 
  Slider zobrazující Vámi zvolené produkty
  Mnoho druhů dopravních a platebních modulů


Jak probíhá samotná realizace?1. Získání podkladů

Před samotným začátkem tvorby eshopu, je nutné od Vás získat podklady jako například logo, slogany, barevné provedení, vlastní představu apod.

 

2. Vypracování grafického návrhu

V dalším kroku vytvoříme grafický návrh na základě Vašich podkladů.

 

3. Předvedení testovacího provozu

Po odsouhlasení grafického návrhu vytvoříme funkční verzi eshopu, kterou Vám předvedeme v chodu na našem serveru a následně doladíme detaily.

 

4. Nasazení finální verze na Váš webhosting

Po veškerém doladění nahrajeme eshop na Váš webhosting (úložný prostor). Pokud ještě nemáte zřízený webhosting, případně ani doménu (webová adresa), můžeme po konzultaci vše zařídit.

 

5. Předvedení a dodání potřebných informací

Po úspěšném nasazení na webhosting předvedeme eshop v praxi, obdržíte od nás tištěnou příručku k používání eshopu a dodáme Vám potřebné informace pro přístup do administrátorského rozhraní, na FTP přístup apod.

 Články
Tvorba Eshopů
Vytváříme moderní a kvalitně zpracované eshopy za velmi přijatelné ceny. V našich eshopech naleznete většinu pokročilých funkcí, které konkurence často nabízí za příplatek nebo jen v dražších provedeních, u kterých se ovšem ceny pohybují na hranici až čtyřiceti tisíc.   Při samotné realizaci dbáme na originalitu a kvalitu grafického designu, kter..
O nás
FX Design Studio se specializuje na tvorbu a kompletní realizaci webových stránek, redakčních systémů a eshopů.  Vytváříme moderní webdesign, spolupracujeme s profesionálními grafiky a zajišťujeme vše od registrace domény až po umístění na webhosting. Samozřejmostí je podpora SEO optimalizace pro vyhledávače, která Vám zajistí vyšší pozi..
Vytvořilo FX Design Studio